Hudba na firemní akci

Chcete udělat dojem na své obchodní partnery?

Pomohu vám. Živá hudba na firemní akci v rytmu swingu a známých evergreenů se náramně hodí k rautovému pohoštění a vytvoření dokonalé atmosféry. Melodie které mám v repertoáru si vaši klienti budou pobrukovat ještě druhý den ráno. 

Nabízím profesionální hudební produkci swingové hudby, jazzových standardů, světově známých evergreenů a českých dobových písní z repertoáru známých osobností jako jsou Frank Sinatra, Nat King Cole, Michael Bublé, Louis Armstrong, Ray Charles, Oldřich Nový a dalších.

Výběr z repertoáru: My Way; Jen pro ten dnešní den; What a Wonderful World, Hm, hm ach ty jsi úžasná; New York; Říkej  mi to prosím potichoučku; Sway; Schody do nebe; Georgia, Dva roky jezdím bez nehod; I've Got You Under My Skin; Peníze z nebe; Besame Mucho; Mám malý stan; Just a Gigolo; Helo Doly; Klobouk v křoví; Sumertime a mnoho dalších.

hudba na firemní akci

Chcete raději celou kapelu?

Až do naší kavárny se nejednou zatoulaly líbivé tóny z trubky Jindřicha Zíky. Jeho hudební um je sic na vysoké úrovni, ale není to ten hlavní důvod, proč si naši hosté Jindřicha oblíbili. Je to hlavně jeho zkušenost sledovat publikum, náladu rozproudit i uklidnit, občas po očku zalichotit smutné ženě u stolku či namotivovat pána na baru, aby zašeptal své přítelkyni "You Are So Beautiful". Prostě a jednoduše Jindřich Zíka je nonšalantní jazzman ze staré školy, kde s jeho volbou nemůžete šlápnout vedle.

František Šotola
Kavárna ZÁMEK - Borovany