Nabídka hudební produkce

Mým hlavním portfoliem je hudební produkce swingové hudby, jazzových standardů, světově známých evergreenů a českých dobových písní z repertoáru známých osobností jako jsou Frank Sinatra, Nat King Cole, Michael Bublé, Louis Armstrong, Ray Charles, Oldřich Nový a dalších.

Nestojím za klávesami a nepředstírám, že na ně umím hrát. Živě zpívám a hraji na trubku za doprovodu kvalitních podkladů nahraných živými muzikanty. Má hudba je obzvláště vhodná všude tam kde chcete vytvořit příjemnou atmosféru, ale umím i rozproudit zábavu a přivést lidi k tanečnímu reji. V případě zájmu je možné přizvat k produkci i zpěvačku, se kterou máme v repertoáru mnoho krásných duetů. Produkci zajišťuji po celé české republice i v zahraničí.

Ke své produkci používám kvalitní zvukovou aparaturu značky YAMAHA.

nabídka moderování

Již více než 20 let jsem frontmanem různých hudebních seskupení, což sebou obnáší i průvodní slovo při koncertech a vystoupeních. Tímto jsem získal zkušenosti a potřebnou praxi jako konferenciér. Moderoval jsem již řadu akcí. Různé městské oslavy, maturitní plesy, firemní večírky a další.

Funkci moderátora nabízím ve spojení s hudební produkcí nebo i samostatně.

Pro menší akce lze využít i mou kvalitní aparaturu značky Yamaha.

Jindřich Zíka - nabídka hudební produkce

Máte speciální přání?

kapela - Jazika

Chcete raději celou kapelu?