Živá hudba do restaurace

Chcete nalákat hosty na netradiční živou hudbu?

Pak je pro vás má produkce to pravé. Hrávám pravidelně v několika restauracích. Vždy s velmi kladnými ohlasy hostů. Umím vytvořit atmosféru na kterou se nezapomíná. Jazz a swing v profesionálním podání dokáže zaujmout mnohé generace. 

Nabízím profesionální hudební produkci swingové hudby, jazzových standardů, světově známých evergreenů a českých dobových písní z repertoáru známých osobností jako jsou Frank Sinatra, Nat King Cole, Michael Bublé, Louis Armstrong, Ray Charles, Oldřich Nový a dalších.

Výběr z repertoáru: My Way; Jen pro ten dnešní den; What a Wonderful World, Hm, hm ach ty jsi úžasná; New York; Říkej  mi to prosím potichoučku; Sway; Schody do nebe; Georgia, Dva roky jezdím bez nehod; I've Got You Under My Skin; Peníze z nebe; Besame Mucho; Mám malý stan; Just a Gigolo; Helo Doly; Klobouk v křoví; Sumertime a mnoho dalších.

živá hudba do restaurace

Chcete raději celou kapelu?

Vážený Jindro,

večeře v bistru Magdalene s Tvým doprovodem byla úžasným zážitkem a již dlouho jsme takto krásně neposeděli a nezaposlouchali do krásné hudby v Tvém podání. Přeji Ti mnoho a mnoho takových povedených večerů.

Ing. Milan Kostečka - ředitel KOSTEČKA GROUP
Velešín