Živá hudba na oslavu

Chcete překvapit oslavence neotřelým dárkem?

Objednejte mu živou hudbu na jeho oslavu v podání Jindřicha Zíky. Vím jak lidem udělat radost. Evergreeny a české dobové písně mají tu moc.

Nabízím profesionální hudební produkci swingové hudby, jazzových standardů, světově známých evergreenů a českých dobových písní z repertoáru známých osobností jako jsou Frank Sinatra, Nat King Cole, Michael Bublé, Louis Armstrong, Ray Charles, Oldřich Nový a dalších.

Výběr z repertoáru: My Way; Jen pro ten dnešní den; What a Wonderful World, Hm, hm ach ty jsi úžasná; New York; Říkej  mi to prosím potichoučku; Sway; Schody do nebe; Georgia, Dva roky jezdím bez nehod; I've Got You Under My Skin; Peníze z nebe; Besame Mucho; Mám malý stan; Just a Gigolo; Helo Doly; Klobouk v křoví; Sumertime a mnoho dalších.

Živá hudba na oslavu

Chcete raději celou kapelu?

Dle mého názoru i všech účastníků oslavy bylo Vaše vystoupení krásným doplňkem celkové atmosféry této akce. Výběr skladeb, v mnoha případech i na mé přání, i jejich provedení, bylo decentním průvodcem této narozeninové oslavy. Pokud bude důvod k nějaké další akci, ráda Vás tam uvidím i uslyším.

Nora Hermanová
Praha